O mnie

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Chce przybliżyć Ci moją osobę i napisać parę słów, aby rozwiać Twoje wątpliwości.

Na początku chce Ci powiedzieć, że poza byciem wróżką tak jak i Ty wykonuje codzienne czynności i obowiązki, ale jest we mnie coś wyjątkowego mianowicie potrafię przeanalizować problem człowieka, pomocne mi w tym są Karty oraz mój Dar.

 

Dar, który posiadam poznałam w okresie dojrzewania, kiedy poczułam, że potrafię przewidzieć przyszłość najbliższych mi osób. Na początku była to forma zabawy. Od tego czasu zaczęłam regularnie interesować się Tarotem, Numerologią, Astrologią oraz wiedzą Parapsychologiczną.

 

Specjalizuje się w rozkładach kart tarota, anielskich, ezoteryką. Jestem doradcą duchowym. Pomogę odnaleźć Tobie drogowskaz w sprawach rodzinnych, osobistych, miłosnych, finansowych oraz zawodowych. Wykonuje również Rytuały białej magii oraz czarnej magii. Chce również przekazać Ci bardzo ważną informacje, a mianowicie wróżby to nie wyrocznia oraz wyrok rzucony na nasze życie, a jedynie podpowiedz w którym się zmierza!

 

Jestem tu by Ci pomóc, ale również, jeśli potrzebujesz porozmawiać na dany temat – jestem dla Ciebie. Postaram się dogłębnie przeanalizować każde zagadnienie, z którym się do mnie zwrócisz. Dążę do doskonałości we wszystkich świadczonych przeze mnie usługach. Zachęcam do kontaktu ze mną, z przyjemnością Ci pomogę.