Jak kupować


JAK KUPOWAĆ:

Zamówienie wróżby możemy wykonać za pomocą formularza lub bezpośrednio na E-mail:
kontakt@wróżkaanastazja.pl

  • Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Każda moja praca wymaga czasu dlatego ważne aby zachować cierpliwość. W swojej pracy cenie dyskrecje więc możesz liczyć na to, iż pytania jak i odpowiedzi są wyłącznie między nami. Staram się być szczera w swoich odpowiedziach i chce abyś był/a świadoma każdej odpowiedzi nawet jeśli będą to negatywne informacje. 
  • Pamiętaj, że wróżby to nie wyrocznia dlatego swój bieg wydarzeń możesz zmienić, a  odpowiedzi mogą pomóc Ci uniknąć wiele spraw. Karty mają być wskazówką, drogą, a jak do tego podejdziesz zależy od Ciebie. 
  • Czas oczekiwania na wróżby jest różny zależy czy są to pytania czy też dłuższy Tarot.

Jest was coraz więcej dlatego czas wysłania wróżby może wydłużyć się do 7 dni. 

W jaki sposób zamówić wróżbę?

 

1. Na początku chciałabym abyś skupił/a się nad pytaniem które chcesz zadać.  Nie rób tego w pośpiechu choć emocje szargają nami i chcemy uzyskać tylko odpowiedź, ale właśnie te „tylko” jest najważniejsze bo pełne skupienie i pozytywna energia da Tobie prawidłowe wieści. Kiedy już skupisz się na pytaniu to proszę o opisanie sytuacji.
2. Podaj swoje imię, datę urodzenia,  a jeśli wróżba dotyczy innych osób również porosiłabym o ich imiona i datę. Jeśli nastąpi sytuacja, że nie jesteś pewny/a daty to możesz wysłać zdjęcie swoje lub osoby by wróżba była dokładna. Pamiętaj, że między nami jest pełna dyskrecja i informacje są dla mnie. 
Pamiętaj o dokładności dat ponieważ to ma wpływ na wynik. 
3. Przy darmowej wróżbie mamy namiastkę informacji i często jest to 1 karta lecz niektóre sytuacje wymagają dołożenia kolejnych kart więc nie sugerujemy się wyłącznie wróżbą z jednej karty.  
4. Przy płatnej wróżbie otrzymasz pełną odpowiedz na zadane pytanie.( Po otrzymaniu wróżby można dopytać jeśli są niejasności)
5. Proszę również mieć na uwadze, że wiadomości mogą u was trafić do spamu dlatego warto mieć to na uwadze.
6. Wróżby są wykonywane z Kart Tarota, Anielskich, Lenormand.
Zawsze wybieram sobie talie, która będzie najbardziej dla danego pytania odpowiednia. ale możesz również sam/a wybrać z których kart dla Ciebie powróżyć. 

Z darmowej wróżby można skorzystać tylko raz. 

Zapraszam do kontaktu

Wróżka Anastazja