Usługi Wróżki Anastazji

o

Zachęcam do kontaktu online ze mną. Jako wróżka pomagam w odczytywaniu wskazówek z kart. Uważnie słucham, doradzam i interpretuję znaki, jakie daje wróżba z kart. Stawianie tarota oraz odczytywanie intencji są moją specjalnością. Mogę stać się dla Ciebie dobrym wsparciem duchowym i mentorką. Pomogę w znalezieniu kierunku na drodze.

 

Tarot online, wróżenie online oraz karty klasyczne online to pełna anonimowość w kontaktach ze mną. Ta droga komunikacji jest bezpieczna i i dyskretna dla obu stron. Zatem możesz mi powiedzieć wszystko! Zapewniam Cię, że przekazane informacje dotyczące Twojej sprawy pozostaną tajne i nigdy nie wyjdą poza krąg naszej znajomości.

 

Profesjonalne podejście do pracy z pewnością ułatwi Ci otwarcie się przede mną i podjęcie płynnego dialogu na temat nurtujących Cię zagadnień oraz Twoich oczekiwań. Przy mnie można poczuć doprężenie i uważność.

 

Prawdziwe wróżki wspierają, są podporą dla każdego. Ja również pracuję w oparciu o te założenia. Forma pisemna wróżby z kart pozwoli na zachowanie jej na długo oraz – w razie konieczności czy pojawiających się wątpliwości w przyszłości, na powrót do przesłanych ode mnie treści w dowolnym czasie i miejscu.

 

Skontaktuj się ze mną, jeśli interesują Cię świadczone przeze mnie usługi. Oferuję:

Wróżę z run, czyli kart runicznych, stosuję karty klasyczne online, karty anielskie oraz numerologię. Możesz zapytać mnie o wszystko – rodzinę, uczucia, pracę, a nawet zdrowie. Nie istnieją dla mnie tematy tabu. Ośmiel się i pytaj o co tylko chcesz.

 

Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie i chcę Ci pomóc. Przed sesją z wróżką warto się starannie przygotować i stworzyć listę z najważniejszymi zagadnieniami, które pragniesz poruszyć. Dobrze jest zapisać nurtujące Cię pytania, aby o niczym ważnym nie zapomnieć.

Tarot partnerski rozkładam używając kart Tarot Rider Waite. Karty tarota pomagają w udzieleniu odpowiedzi na pytania dotyczące wspólnego życia. Tarot umożliwia dokonanie jego analizy.

 

Karty tarota online pokazują jak obecnie wygląda relacja i dokąd może zmierzać związek. Tarot miłosny dla singli daje wskazówki czy jest szansa w najbliższym czasie na znalezienie miłości i szczęścia u boku wymarzonej osoby.

Proponuję Ci również ułożenie tarota personalnego (tarota osobistego). Wróżba tarota zawiera analizę numerologiczną i porusza pytania dotyczące każdej dziedziny Twojego życia w ciągu najbliższych miesięcy.

 

Zaufaj mi i pozwól, że Cię wesprę. Wróżenie z tarota daje wskazówki jak się zachować w życiowych sytuacjach.

Wspieram na różne sposoby, jednym z nich są praktykowane przeze mnie rytuały. Wróżby te przyjmują zróżnicowane formy i wchodzą w zakres białej oraz czarnej magii. W ramach rytuałów wykonuję: skuteczne rytuały miłosne, rytuały oczyszczenia, rytuały finansowe, rytuały zdrowotne. Skorzystaj z mojego daru, sprawdź wróżby z kart tarota i rytuały. Każdy zasługuje na szczęście i pomyślność.

 

W pracy jestem dokładna i rzetelnie podchodzę do każdej sprawy. Uzbrój się w cierpliwość i chwilę poczekaj na odpowiedź ode mnie. Jeśli nie odpisuję w przeciągu kilku minut, to znaczy, że wciąż pracuję. Każdej zgłaszającej się do mnie osobie chcę poświęcić 100% mojej uwagi. A to trwa. Tym bardziej, że ja – wróżka na maila jestem sama, a osób, którym pomagam – wiele.

 

Na dole strony umieściłam informacje na temat cen poszczególnych usług. Zachęcam do kontaktu ze mną. Jestem tu i czekam właśnie na Ciebie.